mağaza güvenlik sistemleri

Dr Etiket – Dr Alarm Etiketi

DR ETİKET

Dr Etiket Akusto Manyetik sistemlerle birlikte kullanılan plastik kendinden yapışkanlı etikettir. Genellikle parfüm, bujiteri, kozmetik gibi perakende satışı yapan mağazalar da kullanılmakla birlikte dr etiket son zamanlarda tekstil sektörünün çeşitlenmesi nedeni ile bu alanlarda da kullanılmaktadır. Dr alarm etiketler uygulamasının kolay olması ve uygulama alanının küçük olması sebebi ile çok tercih edilen alarm etiketleridir. Sadece Akusto Manyetik sistemler de kullanılabilmektedir. Yüksek algılama mesafesi tercih sebebidir. Kağıt alarm etiketlere göre algılama mesafesi yüksek uygulama alanı ise küçüktür. Bu ürünün kullanılmakta olan Akusto Manyetik alarm algılama sistemleri Radyo frekanslı alarm algılama sistemlerine göre fiyatı yüksektir. Dr Alarm Etiketler kaynakta ürün koruma olarak da kullanılmaktadır. Büyük parakende mağazalardaki çok çeşitli ürünlerin (parfümeri, kozmetik, kişisel bakım, tekstil, bujiteri vs..) korunması için idealdir.


DR Etiketdr etiket

Dr etiketler ayrıca kutulu ürünlerin iç kısımına yapıştırılarak extra güvenlik sağlanmaktadır. Tekstil ürünlerinde ürün yıkama talimatı üzerine veya ürünlerin iç ceplerine yapıştırılarak kullanılmaktadır. Dr etiketler tek kullanımlık olup satış sonrasında elektronik deaktivator veya manuel tablet ile deaktivite edilderek etiket offlanır. Etiket tekrar kullanılmaz. satılan ürünlerle birlikte gider. Barkod alarm etiketi olarak dr etiketler çoklu tekstil üretimi yapan firmalar tarafından kaynakta ürün koruma etiketi olarak da kullanılmaktadır.

Tüm sorularınız için 0212 509 25 60 / 0850 420 00 20 iletişim hattımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişim geçebilirsiniz. Online Fiyat talebinde bulunmak için Teklif Formu ile bizlere bildirimde bulunabilirsiniz.