mağaza güvenlik sistemleri

Barkod Alarm Etiketleri

Barkod Alarm Etiketleri

Barkod Alarm Etiketleri nasıl kullanılmalı?

Mağazalarda perakende satışı yapılan ürünlerin çalınmasını engellemek amacıyla kullanılmakta olan kağıt alarm etiketleri korunacak ürünün ambalajı, boyutu ve mağaza kapısındaki algılayıcı sistemler ile doğrudan alakalıdır. Yanlış etiketleme veya kalitesiz etiket kullanımı, sisteme uygun olmayan etiketlerin kullanımı gerçek koruma sağlayamaz. Kaliteli barkod alarm etiketi kullanılan sistemlerde algılama daha performanslı olacaktır. Epoint® radyo frekanslı barkod kağıt alarm etiketleri son kullanıcıya ulaşmadan üretim esnasında teknolojik olarak test edilerek kalitesi güvence altına alınmaktadır.


Barkod Alarm EtiketleriBarkod Alarm Etiketiketleri

3×3 – 4×4 – 5×5 Barkod Alarm Etiketi

Barkod alarm etiketleri 1000 Adet Rulo olarak satılmaktadır. Koli olarak 20 Rulo içerir. Üzeri barkod baskılı veya beyaz baskısız çeşitleri mevcuttur. Radyo frekanslı 8.2 MHz sistemlerde kullanılmaktadır. Algılama Mesafesi 3×3 etiketlerde 70 Cm 4×4 etiketlerde 90 cm 5×5 etiketlerde ise 120 cm civarında performanslı çalışmaktadır. Kullanıldığı alanlar kitap, Cd, Dvd, Dergi ve kutulu ürün üzerine uygulanmaktadır. Kutulu ürünlerin üzerine yapıştırıldığı gibi kutu içerisine uygulamaları yapılmaktadır. Radyo frekanslı sistemlerde tekstil ürünlerinde sert etiket uygulaması yapılırken ek güvenlik önlemi olarak ürün akmaz etiketi, ürün cebi içine uygulanmaktadır. Kullanılan sistemin algılama mesafesine bağlı olarak kaynakta ürün koruma sistemi olarakta kullanılmaktadır.

Tüm sorularınız için 0212 509 25 60 / 0850 420 00 20 iletişim hattımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişim geçebilirsiniz. Online Fiyat talebinde bulunmak için Teklif Formu ile bizlere bildirimde bulunabilirsiniz.