mağaza güvenlik sistemleri

Güvenlik Kamera

Mağaza Güvenlik Kamera Sistemleri

Mağazalarda meydana gelen hırsızlık, Müşteri eşyalarının çalınması, asayiş olayları ve personel çalışma performansını en iyi şekilde gözlemlemek için Empire Teknoloji Grubu Mağaza Ürün Koruma, Güvenlik Kamera Sistemleri, Mağaza Anons Seslendirme ve Gece Hırsız alarm sitemlerini profesyonel sistemlerle anahtar teslim tek elden çözüm getiriyor. Güvenlik Kamera sistemlerinde istediğiniz kalitede profesyonel Epoint® markalı ürünlerimizle ister küçük korner mağaza ister büyük AVM mağazalarınızın izleme ve kayıt sistemini sorunsuz ürünlerle kurulum yapıyoruz.

Tüm mağaza güvenlik sistemi ihtiyaçlarınızı tek elden temin etmek tüm detayları tek muhatapla görüşme inkanı sağlarken tecrübeli, hızlı ve kaliteli teknik ekibimiz sorunsuz sistem ve hizmetle daima yanınızda. Mağazalarda talep edilen ürünlerin neler olduğunu, nerede hangi kamera türünün daha işlevsel olduğunu mağaza konusundaki geniş tecrübesiyle kısa sürede ihtiyacınıza özel çözümler sunarak kesin çözümler üretmektedir. Tüm ürünlerimiz Epoint® tescilli markamız olup Üretim hatalarına karşı 2 yıl bire bir değiştirme garantilidir. Bire bir değiştirme garantisi sisteminizin aksamadan çalışması demektir.

Tüm sorularınız için 0212 509 25 60 / 0850 420 00 20 iletişim hattımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişim geçebilirsiniz. Online Fiyat talebinde bulunmak için Teklif Formu ile bizlere bildirimde bulunabilirsiniz.