mağaza güvenlik sistemleri

Alarm Deaktivator

ALARM DEAKTİVATOR

Mağaza ürün koruma güvenlik sistemlerinde ürünleri korumak amacıyla ürün üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan dr etiket, le etiket, kağıt barkod alarm etiketlerinin mağaza ürünlerin satışı sonrası deaktivite (off konumuna getirlmesi)edilmesi gerekmektedir. Ürünler deaktif edilmez ise satışı yapılan ürün poşet içerisinde olsa dahi kapı girişlerinde bulunan ürün koruma antenleri tarafından algılanarak alarmı devreye sokacaktır.

Deaktivatörlerin bir kısmı ve double checker ürün üzerine yapıştırılmak suretiyle kullanılan kağıt veya plastik etiketlerin deaktivite edilmesi için kullanıldığı gibi son kontrol hatırlatma ünitesi görevleride görmektedir. Satışı yapılan ürünler poşet içine konulduktan sonra deaktivatör üzerinden geçirildiğinde unutulmuş olan sert etiketlere alaram verilerek mağaza çıkışında alarm verilmesini engellemektedir. Kağıt veya plastik etiketler tek kullanımlık olup tekrar kullanılamazlar.

Mağaza Güvenlik Deaktivator

.

Tüm sorularınız için 0212 509 25 60 / 0850 420 00 20 iletişim hattımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişim geçebilirsiniz. Online Fiyat talebinde bulunmak için Teklif Formu ile bizlere bildirimde bulunabilirsiniz.