mağaza güvenlik sistemleri

Kişi Sayım

Kişi Sayım Sistemi

Kişi Sayım Sistemleri özellikleri

GÜVENİLİR, UYGUN MALİYETLİ, KULLANIMI KOLAY, ESNEK GELİŞMİŞ RAPORLAMA, KÂRLILIK ARTTIRICI…

E-Count, en son görüntü işleme teknolojilerini kullanan, piyasadaki en yeni, en güvenilir ve en iyi fiyat/performans oranına sahip olan kişi sayma sistemidir. Her tür ortamda, tavan yüksekliği ve giriş genişliğinden bağımsız olarak insan trafiğini yaklaşık %95 başarı oranı ile ölçer. Her ölçekte perakende mağaza zincirlerine ve AVM’lere özel geliştirilmiş web tabanlı, grafiklerle zenginleştirilmiş raporlama sistemi ile yöneticilerin farkındalığını, işletmenin kârlılığını arttırır. Yaygın bayi ağı, 7/24 satış sonrası desteği, bilgisayara ihtiyaç duymadan çalışan son teknoloji yapısı ve kullanıcıya özel uyarlanan raporlama sistemi ile E-Count, bir kişi sayım sisteminden çok daha fazlasıdır.


Kişi Sayım

Kişi Sayım sistemlerinin Önemi

Her gün yüzlerce insan bir mağazayı ziyaret eder. Bu ziyaretçilerin bir kısmı başarılı bir şekilde müşteriye dönüşürken daha fazlası da alışveriş yapmadan ayrılır. Mağazanızdaki ya da kuruluşunuzdaki insan trafiğini doğru ölçmek doğru kararlar verebilmek için can alıcı bir önem taşır. Müşteriye dönüşen ziyaretçi sayısının, toplam ziyaretçi sayısına oranı bir mağaza için dönüşüm oranını verir. Bu oran perakende sektörünün en temel metriğidir. Yöneticiler E-Count ile mağaza trafiğini gözlemleyerek dönüşüm oranlarını etkili bir şekilde analiz edip satış rakamlarını arttırabilirler. E-Count tüm Kasa ve Kaynak Yönetim Programları ile sorunsuz bir şekilde entegre olur..

Tüm sorularınız için 0212 509 25 60 / 0850 420 00 20 iletişim hattımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişim geçebilirsiniz. Online Fiyat talebinde bulunmak için Teklif Formu ile bizlere bildirimde bulunabilirsiniz.